MASZ PYTANIA? ZADZWOŃ! 
telefon (+48) 577 907 775 

(pon-pt: 8:00-18:00, sob:8:00-14:00) 
O Nas

O firmie Janiak?


Prowadzimy zarówno sprzedaż internetową, jak i stacjonarną, dostarczając Klientom wysokiej jakości artykuły do produkcji warzyw i owoców oraz roślin rolniczych.
Plantini.pl to nowa wersja doskonale znanego Klientom Grupy Janiak sklepu, który mieścił się pod adresem sklep.janiak-janiak.pl.

Jesteśmy ekspertami w zakresie uprawy i ochrony roślin. Znamy naszą branżę od podszewki – zarówno z uwagi na wykształcenie kierunkowe, jak i wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu specjalistycznego gospodarstwa rolnego.

Kupując u nas, masz pewność, że wybierasz niezawodne rozwiązania, którym można zaufać. Sięgnij po nie, bez względu na to, czy prowadzisz profesjonalną, czy hobbystyczna uprawę roślin.

 

Czym się zajmujemy?

 

Grupa Janiak opiera swoją działalność o trzy ściśle powiązane ze sobą filary.

Kompleksowe zaopatrzenie gospodarstw rolnych w artykuły do produkcji warzyw i owoców oraz roślin rolniczych.

Prowadzenie gospodarstwa specjalistycznego o profilach: nowoczesna uprawa grusz, uprawa warzyw i zbóż oraz hodowla bydła mięsnego.

Usługi transportowe na terenie kraju i za granicą.

To najlepszy dowód na to, jak dobrze rozumiemy potrzeby branży i jak wielu wyzwaniom możemy sprostać.

 

Dlaczego my?

 

Szeroki zakres usług, wiedza i doświadczenie to najważniejsze, ale nie jedyne atuty Grupy Janiak. Ponadto:

jesteśmy firmą z polskim kapitałem – wybierając nas, wspierasz rodzimą gospodarkę,

mamy bogatą wiedzę specjalistyczną – zarząd Grupy to osoby z wykształceniem kierunkowym w obszarze ogrodnictwa i ochrony roślin, a cały nasz zespół nieustannie poszerza swoje umiejętności,

oferujemy szeroką gamę rozwiązań – duża powierzchnia magazynowa sprawia, że są dostępne od ręki, także w większych ilościach,

realizujemy dostawy na terenie Polski i za granicą – dowieziemy zamówione produkty do wszystkich krajów UE i nie tylko. Sprawnie, bezpiecznie i na korzystnych warunkach finansowych.

 

Zapoznaj się z naszym asortymentem. Jeśli potrzebujesz pomocy w dobraniu właściwych rozwiązań lub masz dodatkowe pytania, nasz zespół jest do Twojej dyspozycji.

 

Zapraszamy do współpracy!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl