MASZ PYTANIA? ZADZWOŃ! 
telefon (+48) 577 907 775 

(pon-pt: 8:00-18:00, sob:8:00-14:00) 
Dostawy i płatności

Dostawy i płatności

 

Forma płatności


Płatność elektroniczna(karta, DOTPAY, PAY PAL) - najbardziej wygodny i bardzo szybki sposób realizacji zamówienia. W godzinach roboczych środki na nasze konto zostaną przelane zazwyczaj po kilku godzinach.

Płatność przelewem - czas realizacji zamówienia jest uzależniony od momentu zaksięgowania wpłaty. W zależności od banku standardowo trwa to do dwóch dni roboczych.

Płatność przy odbiorze - najszybsza forma płatności, umożliwiająca natychmiastową realizację zamówienia. Należy pamiętać, że jest ona również obciążona dodatkowymi kosztami dostawy.

 

czas przygotowania + czas dostaw = czas realizacji

Czas przygotowania*
Zamówienia złożone do godziny 11:00 są odbierane przez firmę kurierską jeszcze tego samego dnia, zamówienia złożone po godzinie 11:00 wysyłamy następnego dnia.

 

Czas dostawy
Firma kurierska umożliwia dostarczenie zamówienia zazwyczaj w 1-2 dni robocze od nadania.

Poczta Polska zazwyczaj dostarcza przesyłki w ciągu deklarowanych 2 dni roboczych przesyłką priorytetową lub 3-5 dni przesyłką ekonomiczną.

 

Istnieje także możliwość dostarczenia zamówionego towaru za pomocą własnego transportu firmy. Dotyczy to zamówień ponadgabarytowych. W takich przypadkach czas oraz koszt dostawy ustalany jest indywidualnie po kontakcie z nami:

a) mailowo:
e-mail kontakt@plantini.pl

b) telefonicznie:
telefon 570 868 707

 

*Należy pamiętać, że prowadzimy sprzedaż stacjonarną bazując na jednym programie magazynowym, co może skutkować wyprzedaniem produktu. Sytuacja taka zdarza się niezwykle rzadko, jednakże wolimy uprzedzić klienta o takiej ewentualności. Jeżeli sytuacja taka miałaby miejsce, Klient zostanie poinformowany o tym drogą mailową lub telefoniczną.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl