MASZ PYTANIA? ZADZWOŃ! 
telefon (+48) 577 907 775 

(pon-pt: 8:00-18:00, sob:8:00-14:00) 
Opcje przeglądania
Kategorie
Producent
Dostępność
Nowość
Promocja
Pompa hydroforowa MHI 2200 INOX 230V Pompa hydroforowa MHI 2200 INOX 230V
Producent: Brak
Cena: 723,00 zł
szt.
zobacz więcej
Pompa zatapialna pływak TP 250 Pompa zatapialna pływak TP 250
Producent: Brak
Cena: 130,00 zł
szt.
zobacz więcej
Pompa zatapialna pływak TP 550 Pompa zatapialna pływak TP 550
Producent: Brak
Cena: 200,00 zł
szt.
zobacz więcej
Pompa zatapialna pływak WQ 180F Pompa zatapialna pływak WQ 180F
Producent: Brak
Cena: 257,00 zł
szt.
zobacz więcej
Pompa zatapialna pływak WQ 250F Pompa zatapialna pływak WQ 250F
Producent: Brak
Cena: 284,00 zł
szt.
zobacz więcej
Pompa zatapialna pływak WQ 3-24-0,75 Pompa zatapialna pływak WQ 3-24-0,75
Producent: Brak
Cena: 730,00 zł
szt.
zobacz więcej
Pompa zatapialna pływak WQ 750F Pompa zatapialna pływak WQ 750F
Producent: Brak
Cena: 458,00 zł
szt.
zobacz więcej
Pompa zatapialna WQ DFU15-12-1,1 Pompa zatapialna WQ DFU15-12-1,1
Producent: Brak
Cena: 2 696,00 zł
szt.
zobacz więcej

Pompa do wody – sposób na tanie podlewanie i nie tylko

Uprawa ogrodu zwykle wymaga zużycia dużych ilości wody – począwszy od podlewania, a skończywszy na myciu narzędzi, odzieży czy rąk. Najlepszym sposobem na to, by zapewnić sobie stały dostęp do czystej wody, jest zamontowana w ogrodzie pompa do wody. Urządzenie to zasysa życiodajny płyn ze studni głębinowej lub zbiornika, dostarczając go, gdy jest potrzebny. Uzyskana w ten sposób woda idealnie nadaje się do podlewania, a także do wielu innych celów. Na rynku dostępne są m.in. pompy hydroforowe oraz pompy zatapialne, które można wykorzystać także do wypompowywania ścieków, szamb i innych źródeł wody brudnej. Szeroki wybór różnorodnych urządzeń decyduje o dużych możliwościach zastosowania pomp.

Wszechstronne pompy hydroforowe i inne rozwiązania

Istnieje wiele rodzajów pomp, które działają według różnych mechanizmów. Jednym z popularniejszych typów są pompy hydroforowe, które pozwalają na zaopatrywanie domu lub ogrodu w wodę z własnego ujęcia (studni). Pompa do studni może dostarczać wodę do podlewania roślin i innych prac ogrodniczych lub wodę użytkową do domu letniskowego. Wszechstronne pompy hydroforowe z powodzeniem nadają się też do zaopatrzenia w wodę przedsiębiorstw i domów, mogąc stanowić jej jedyne źródło lub jedynie uzupełnienie systemu hydraulicznego. Uzupełniona o zgodny z potrzebami użytkownika zbiornik pompa stanowi funkcjonalny zestaw hydroforowy.

Podczas gdy pompa do studni pobiera wodę z ujęć głębinowych, pompy zatapialne pracują, będąc zanurzone w zbiorniku. Umożliwiają więc przede wszystkim przepompowywanie wody z różnego typu niecek. Ich charakterystyka sprawia, że są również niezwykle przydatne do opróżniania z wody zalanych terenów i pomieszczeń. Stosuje się je po podtopieniach i powodziach, nadają się do pompowania brudnej wody, co wpływa na ich szerokie zastosowanie.

Idealna pompa do wody

Aby pompa do wody była efektywna, należy dokonać jej zakupu zgodnie z własnymi potrzebami i oczekiwaniami. W naszym asortymencie znajdziesz szeroki wybór różnorodnych rozwiązań, które na pewno Cię nie rozczarują. Stawiamy przede wszystkim na wysoką jakość, dlatego jesteśmy pewni, że każda pompa do wody dostępna w naszej ofercie jest funkcjonalna, wydajna i niezawodna.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl