MASZ PYTANIA? ZADZWOŃ! 
telefon (+48) 577 907 775 

(pon-pt: 8:00-18:00, sob:8:00-14:00) 

Obrzeża trawnikowe – perfekcyjnie zaaranżowany ogród

Urządzając ogród, niektórzy stawiają na pełną naturalność, nieregularny układ roślinności i spontaniczność. Inni skrupulatnie planują każdą rabatę, dbając o to, by żaden element nie był przypadkowy, zarówno, jeśli chodzi o zieleń, jak i pozostałą infrastrukturę i akcesoria. Zwolennikom porządku i elegancji na pewno przypadną do gustu obrzeża trawnikowe, które umożliwiają estetyczną i wygodną aranżację przestrzeni. Jest to jeden z drobnych elementów, dzięki którym każdy ogród może nabrać elegancji i funkcjonalności.

Wybierz odpowiednie obrzeże trawnikowe do swojego ogrodu

Dyskretne obrzeża trawnikowe służą do oddzielania różnych stref funkcjonalnych ogrodu. Można za ich pomocą wydzielić ścieżkę, ograniczyć przestrzeń przeznaczoną na rabaty od trawnika itd. Prosta konstrukcja sprawia, że każde obrzeże trawnikowe można układać w dowolnych kształtach, a jego montaż jest nieskomplikowany. Funkcjonalność obrzeży sprawia, że mają one znacznie szersze zastosowanie niż jedynie wizualne oddzielenie trawnika od ścieżki czy rabaty. Ich konstrukcja zapobiega przerastaniu trawy i pomaga rozdzielić systemy korzeniowe różnych typów roślin. Dzięki nim możliwa jest też separacja różnych typów podłoży, co sprawia, że można uprawiać gatunki o odmiennych preferencjach w swoim bezpośrednim sąsiedztwie. Odpowiednio stosowane obrzeże trawnikowe sprawia więc, że uprawa i utrzymanie ogrodu mogą być znacznie łatwiejsze.

Obrzeże trawnikowe jest odporne nawet na ekstremalne warunki atmosferyczne i obojętne dla środowiska. Oddzielenie trawnika od ścieżki, klombu, rabaty lub innej strefy funkcjonalnej można wykonać za pomocą niemal niewidocznego obrzeża falistego, które wkopuje się w ziemię praktycznie całkowicie lub innego rodzaju uniwersalnego produktu tego typu. W każdym ogrodzie wykorzystać można także dekoracyjne obrzeże palisadowe, które nada ogrodowi elegancji i bardziej uporządkowanego charakteru.

Oddzielenie trawnika od ścieżki lub klombu – obrzeża palisadowe, faliste i inne

W asortymencie naszej hurtowni ogrodniczej znajdują się różnorodne obrzeża trawnikowe, dzięki którym uporządkujesz przestrzeń w ogrodzie i zapewnisz mu lepsze funkcjonowanie. To zarówno eleganckie, ozdobne obrzeża palisadowe, jak i modele uniwersalne i niewidoczne. Wszystkie wyróżnia wysoka jakość, dzięki temu jesteśmy pewni, że będziesz zadowolony, niezależnie od tego, który produkt wybierzesz. Polecamy miłośnikom eleganckich ogrodów!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl