MASZ PYTANIA? ZADZWOŃ! 
telefon (+48) 577 907 775 

(pon-pt: 8:00-18:00, sob:8:00-14:00) 
Adob Mikro Premium 5 L Adob Mikro Premium 5 L
Cena: 45,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Goemar BM START 1L Goemar BM START 1L
Cena: 100,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Goemar BM START 5L Goemar BM START 5L
Cena: 482,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • nowość
  • nowość
  • nowość
  • nowość
  • nowość
  • nowość
Sunred 1L Sunred 1L
Cena: 98,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • nowość

Nawozy sztuczne - nawozy rolnicze i ogrodnicze

Odpowiednie nawożenie to sposób na uzyskanie obfitych i zdrowych plonów, niezależnie od rodzaju prowadzonej uprawy. Nawozy zawierają bowiem składniki mineralne i odżywcze, które wpływają na jakość i zdrowie roślin. Nawozy ogrodnicze i rolniczeodżywki i środki ochrony roślin występują w mieszankach odpowiednich dla różnego typu upraw, a także jako jednoskładnikowe nawozy mineralne (fosforowe, magnezowe, azotowe itd.), a warunkiem ich działania jest poprawny dobór i stosowanie. Wysokiej jakości nawozy sztuczne, jakie można znaleźć w naszej ofercie, z pewnością pomogą Ci w uzyskaniu obfitych, zdrowych plonów.

Nawozy dolistne i doglebowe

Nawozy rolnicze i ogrodnicze możemy podzielić m.in. ze względu na sposób ich stosowania. Rodzaj stosowanego nawozu zależy w dużej mierze od typu uprawianych roślin, a także preferencji rolnika lub ogrodnika. Tradycyjne nawozy doglebowe działają w oparciu o wchłanianie dobroczynnych składników przez system korzeniowy roślin, jednak nie zawsze ich zastosowanie jest najkorzystniejszym rozwiązaniem. Nawozy dolistne umożliwiają bardziej precyzyjną kontrolę dawki składników odżywczych i mineralnych, przez co są bardziej ekonomiczne w stosowaniu. Nie powodują też wyjaławiania gleby i pozwalają na uzupełnianie mikro- i makroelementów w okresie największego na nie zapotrzebowania.

Nawozy mineralne wielo- i jednoskładnikowe

Do najpopularniejszych metod wspierania rozwoju roślin należy stosowanie nawozów mineralnych. Zwykle zawierają one składniki wchłaniane przez rośliny bezpośrednio lub jedynie po niewielkich przemianach w glebie. W zależności od rodzaju użytych składników mineralnych mają one różne właściwości. Coraz popularniejsze są też nawozy mineralne mieszane – wieloskładnikowe.

Nawozy sztuczne – zapewnij sobie wyższe plony

Oferta naszego sklepu obejmuje wysokiej jakości nawozy sztuczne – ogrodnicze i rolnicze – do wykorzystania w profesjonalnych gospodarstwach. Dysponujemy szerokim wyborem środków odżywczych, dzięki którym każda uprawa może być bardziej opłacalna. Nawożenie jest konieczne, jeśli chcesz prowadzić wydajne gospodarstwo. Wysokiej jakości, nowoczesne nawozy sztuczne stosowane w odpowiednich dawkach zapewnią Ci obfitsze plony i większą odporność roślin na czynniki zewnętrzne. Zachęcamy do zapoznania się z naszym szerokim asortymentem.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl