MASZ PYTANIA? ZADZWOŃ! 
telefon (+48) 577 907 775 

(pon-pt: 8:00-18:00, sob:8:00-14:00) 
Pompa zatapialna WQ DFU15-12-1,1 Pompa zatapialna WQ DFU15-12-1,1
Cena: 2 696,00 zł
szt.
zobacz więcej
Zraszacz 1804 RB Zraszacz 1804 RB
Cena: 14,00 zł
szt.
zobacz więcej
Zraszacz 8005 Zraszacz 8005
Cena: 275,00 zł
szt.
zobacz więcej
Zraszacz AMBO Zraszacz AMBO
Cena: 350,00 zł
szt.
zobacz więcej
Zraszacz IBIS Zraszacz IBIS
Cena: 263,00 zł
szt.
zobacz więcej
Zraszacz pulsacyjny Zraszacz pulsacyjny
Cena: 27,00 zł
szt.
zobacz więcej
Zraszacz SENIOR Zraszacz SENIOR
Cena: 1 000,00 zł
szt.
zobacz więcej

Nawadnianie – projektowanie nawadniania w ogrodzie i na polu

Nawadnianie to jeden z najważniejszych czynników w uprawie roślin. Niezależnie od rodzaju posiadanej ziemi – czy jest to przydomowy ogródek, pole uprawne, czy sad – odpowiedni system nawadniania stanowi podstawę realizacji celów każdego ogrodnika, rolnika czy sadownika.

Dostępne w naszym asortymencie rozwiązania pozwolą Ci zaprojektować i wykonać system nawadniania, który zapewni Twoim roślinom optymalne warunki wzrostu i rozwoju. Szeroki wybór różnorodnych urządzeń sprawia, że niezależnie od rodzaju posiadanej uprawy znajdziesz tu coś, co pomoże Ci w wygodny i przede wszystkim skuteczny sposób zadbać o jej nawodnienie.

Nawadnianie ogrodu i trawnika

Piękny i bujny ogród, zarówno ten rekreacyjny, jak i służący uprawie warzyw, to zasługa dogodnych warunków i uważnej pielęgnacji. W zakładaniu ogrodu niezwykle ważną rolę pełni projektowanie nawadniania. Przemyślany system zapewni wygodne i łatwe utrzymanie odpowiednich warunków do rozwoju roślin. W naszej ofercie znajdziesz zarówno wąż ogrodowy do ręcznego nawadniania ogrodu, jak i urządzenia oraz akcesoria pozwalające zbudować automatyczny system nawadniania, który zadba o Twoją roślinność przy minimalnym udziale z Twojej strony.

Nawadnianie kropelkowe oraz inne rozwiązania dla rolników i sadowników

Efektywne i wygodne nawadnianie kropelkowe stosowane jest na polach uprawnych i w sadach. Główną zaletą tego typu rozwiązania jest niski koszt instalacji, a także eksploatacji, warunkowany przede wszystkim obniżonym zużyciem wody i nawozów. Ponadto tego typu system nawadniania gwarantuje równomierne rozprowadzenie wody, wpływając wyższą jakość i wydajność plonów. W naszym asortymencie znajdują się wysokiej jakości taśmy i linie kroplujące, pozwalające na precyzyjne zaprojektowanie nawadniania każdej uprawy.

Niezależnie od tego, czy potrzebny Ci jedynie wąż ogrodowy, czy skomplikowany system nawadniania, w ofercie naszego sklepu znajdziesz potrzebny sprzęt i urządzenia. Proponujemy też wysokiej klasy zraszacze i akcesoria umożliwiające wydajne nawadnianie ogrodu, pola uprawnego, sadu czy trawnika. Wszystkie rozwiązania dostępne w naszym asortymencie stworzone są z myślą o profesjonalnym wykorzystaniu, dlatego możesz być pewien ich wysokiej jakości i niezawodności.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl