logo MASZ PYTANIA? ZADZWOŃ! 
telefon (+48) 577 167 775 

(pon-pt: 8:00-18:00, sob:8:00-14:00) 

Opryskiwacze ogrodowe – efektywne rozpylanie nawozów i środków ochrony roślin

Opryskiwacz to urządzenie, które pozwala na równomierne rozpylanie cieczy. Opryskiwacz ogrodowy jest wykorzystywany przy zabiegach pielęgnacyjnych – przede wszystkim do rozpylania różnego typu środków ochrony roślin i nawozów. Dzięki różnorodności, jaką współcześnie wykazują się opryskiwacze, można znaleźć zarówno model przeznaczony do wykonywania oprysków na dużych terenach, jak i małe, poręczne urządzenie, które sprawdzi się idealnie w niewielkim ogródku, na tarasie lub balkonie. Opryskiwacze różnią się nie tylko rozmiarem, ale też metodą działania czy dostępnymi funkcjami, dlatego znalezienie odpowiedniego urządzenia nie powinno stanowić problemu w żadnej sytuacji.

Wybierz idealne opryskiwacze do ogrodu

Wśród dostępnych na rynku artykułów ogrodniczych można znaleźć bardzo wiele typów opryskiwaczy. Osobom o niewielkich potrzebach w zakresie wykonywania oprysków powinien wystarczyć niewielki, ręczny opryskiwacz ogrodowy. Jest to niedrogie, poręczne i lekkie urządzenie, z którego obsługą powinien poradzić sobie każdy. Idealnie nadaje się do nawożenia roślin domowych i balkonowych oraz małych ogrodów.

Do poważniejszych prac przyda się wykonany z trwalszych materiałów opryskiwacz ciśnieniowy o solidnej budowie. Pompa do opryskiwacza o takiej konstrukcji pozwala stworzyć w zbiorniku ciśnienie wypychające ciecz na zewnątrz. Ciśnieniowy opryskiwacz do ogrodu może mieć różne rozmiary. Do najpopularniejszych typów należą opryskiwacze naramienne (zwykle mniejsze, noszone na ramieniu) i plecakowe (noszone na plecach). Ich pojemność może wahać się od kilku do kilkudziesięciu litrów, dzięki czemu mogą zapewniać dużą wydajność. Ciśnieniowy opryskiwacz ogrodowy ma szeroki zakres działania dzięki teleskopowej lancy. Wygodna w użyciu pompa do opryskiwacza dodatkowo zwiększy komfort jego stosowania. Na rynku są ponadto dostępne opryskiwacze akumulatorowe i elektryczne, które idealnie sprawdzają się na dużych powierzchniach.

Skuteczny i niezawodny opryskiwacz

Warto mieć opryskiwacz, niezależnie od tego, jak dużą powierzchnią uprawną dysponujesz. W asortymencie naszej hurtowni znajdziesz wyłącznie niezawodne, sprawdzone urządzenia, których użytkowanie na pewno nie sprawi Ci trudności. Wybierz odpowiedni dla siebie model i przekonaj się sam! Proponujemy też świetnej jakości akcesoria – niezależnie od tego, czy jest Ci potrzebna wydajna pompa do opryskiwacza, czy też teleskopowa lanca, znajdziesz u nas odpowiednie produkty.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl