logo MASZ PYTANIA? ZADZWOŃ! 
telefon (+48) 577 167 775 

(pon-pt: 8:00-18:00, sob:8:00-14:00) 
Asarina mieszanka 0,03g LEG Asarina mieszanka 0,03g LEG
Producent: Legutko
Cena: 2,30 zł
szt.
zobacz więcej
Aster książęcy wysoki Gusford Supreme 1g LW Aster książęcy wysoki Gusford Supreme 1g LW
Producent: Toraf
Cena: 1,60 zł
zobacz więcej
Barwinek Mieszanka 0,2g LEG Barwinek Mieszanka 0,2g LEG
Producent: Legutko
Cena: 1,40 zł
szt.
zobacz więcej
Bazylia cytrynowa 0,5g LEG Bazylia cytrynowa 0,5g LEG
Producent: Legutko
Cena: 2,30 zł
szt.
zobacz więcej
Bazylia święta 0,5g LEG Bazylia święta 0,5g LEG
Producent: Legutko
Cena: 2,80 zł
szt.
zobacz więcej
Bieluń wspaniały biały 0,3g LW Bieluń wspaniały biały 0,3g LW
Producent: Toraf
Cena: 1,90 zł
zobacz więcej
Bieluń Wspaniały Biały 0,5 g  LW Bieluń Wspaniały Biały 0,5 g LW
Producent: Toraf
Cena: 1,80 zł
szt.
zobacz więcej
Bratek Wielkokwiatowy Rokoko 0,2 g LW Bratek Wielkokwiatowy Rokoko 0,2 g LW
Producent: Toraf
Cena: 1,70 zł
zobacz więcej
Cząber ogrodowy 1g LEG Cząber ogrodowy 1g LEG
Producent: Legutko
Cena: 1,60 zł
szt.
zobacz więcej
Czosnek niedźwiedzi 0,5g LEG Czosnek niedźwiedzi 0,5g LEG
Producent: Legutko
Cena: 2,70 zł
szt.
zobacz więcej

Nasiona do ogrodu

Do uprawy różnorodnych roślin w ogrodzie na pewno potrzebne będą odpowiednie nasiona do ogrodu. Warto pamiętać, że ich jakość jest niezwykle ważna. Wysoka zdolność kiełkowania nasion kwiatów czy warzyw to gwarancja łatwego utrzymania uprawy i uzyskania bujnych plonów. W naszej ofercie znaleźć można szeroki wybór rozmaitych nasion, dzięki którym Twój ogród będzie zachwycał.

W zależności od rozmiaru i przeznaczenia ogrodu, mogą Ci być potrzebne nasiona warzyw, ziół, kwiatów lub traw. W naszym asortymencie znajdziesz również grzybnię i nasiona na kiełki, oferujemy więc zaopatrzenie, które zadowoli każdego ogrodnika – zarówno amatora, jak i zawodowca. Sprzedajemy najwyższej klasy materiał siewny, a także wiele wygodnych rozwiązań jak np. na taśmie charakteryzujące się dużą wygodą stosowania.

Jak wybrać najlepsze nasiona do ogrodu rekreacyjnego?

Zakładając ogród, warto już na wstępie zastanowić się nad tym, jakiego rodzaju rośliny chcesz uprawiać. Następnie należy zabrać się za rozplanowanie rabat i całej struktury funkcjonalno-przestrzennej ogrodu. Kolejnym etapem może być wybór nasion. Obecnie na rynku dostępnych jest bardzo wiele gatunków i odmian, a dzięki wysokiej klasy nasionom i dostępności do nowoczesnych środków ochrony roślin oraz sprzętu ich uprawa jest coraz mniej wymagająca.

Jeśli interesuje Cię założenie ogrodu rekreacyjnego, który powinien być przede wszystkim estetyczny i funkcjonalny, potrzebny będzie Ci materiał siewny traw. W naszym asortymencie znajduje się wiele wysokiej klasy mieszanek o różnych właściwościach, które pomogą Ci stworzyć perfekcyjny trawnik dla każdego przeznaczenia. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom bujny i soczysty trawnik można uzyskać nawet w zacienionym miejscu. Warto zwrócić też uwagę na niezwykłą różnorodność nasion kwiatów, dzięki którym powstać mogą bajecznie kolorowe, ożywiające ogród rabaty.

Warzywniak w ogrodzie – najlepsze nasiona warzyw

Nieco inne wymagania stawia przed ogrodnikiem założenie warzywniaka. Wysoka jakość nasion warzyw to w tym przypadku kluczowy element. Jedynie najlepszej jakości materiał siewny jest bowiem w stanie zapewnić duże i obfite plony oraz łatwą uprawę ogrodu.

Dostępna w naszym asortymencie różnorodność nasion warzyw to wysokiej jakości, starannie wyselekcjonowane produkty, z których z powodzeniem korzystają zarówno profesjonaliści, jak i ogrodnicy-amatorzy. Dysponujemy szeroką ofertą różnorodnych gatunków i odmian roślin, a wszystkie nasiona z naszej oferty wyróżnia długi termin przydatności do użycia i pochodzenie ze sprawdzonych źródeł. Zapraszamy!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl