logo MASZ PYTANIA? ZADZWOŃ! 
telefon (+48) 577 167 775 

(pon-pt: 8:00-18:00, sob:8:00-14:00) 
Opcje przeglądania

Maska i filtr – ochrona dróg oddechowych

Praca w ogrodzie to nie zawsze jedynie przekopywanie grządek, organizacja wysiewu, koszenie trawnika czy plewienie chwastów. Często konieczne jest też stosowanie różnorodnych środków chemicznych. Obecnie trudno prowadzić ogród nie stosując środków ochrony roślin – szczególnie insektycydów, które pomagają zwalczać najczęściej występujące szkodniki niszczące uprawy. Porządna maska i filtr to niezbędny element ekwipunku ogrodnika podczas wykonywania oprysków. Dzięki temu możliwa jest ochrona dróg oddechowych przed mogącymi je uszkadzać substancjami.

Dobra maska ochronna do pracy w ogrodzie

Odpowiednia maska ochronna do prac ogrodowych powinna być wygodna i praktyczna. Podczas stosowania oprysków wielu ogrodników, sadowników i rolników najchętniej stosuje półmaski, które zakrywają jedynie nos i usta oraz dolną część twarzy. Dzięki temu nie istnieje problem parowania wizjera, a widoczność nie jest ograniczona. Pełna maska ochronna może być odrobinę mniej wygodna w stosowaniu, szczególnie w cieplejsze dni, ale dzięki osłonie całej twarzy chroni też oczy przed mogącymi drażnić je substancjami chemicznymi i pyłem.

Skuteczna ochrona dróg oddechowych nie jest jednak możliwa bez filtrów. Odpowiednie filtry do maski należy regularnie wymieniać, dlatego warto zawczasu zaopatrzyć się w odpowiedni zapas. W zależności od klasy przepuszczalności filtra chronią one przed konkretnymi rozmiarami cząsteczek. Warto przed zakupem i zastosowaniem filtrów upewnić się co do rodzaju oferowanej przez nich ochrony. Odpowiednich informacji udzielą m.in. pracownicy naszego sklepu.

Skuteczna ochrona dróg oddechowych – wysokiej jakości maska i filtr

W naszym asortymencie znajdziesz wyłącznie solidnie wykonane, przeznaczone do pracy w ogrodzie maski. Ich konstrukcja umożliwia wygodną pracę i dobrą widoczność. Jednocześnie proponujemy filtry do maski, które zapewniają ochronę przed szkodliwymi oparami, kurzem i pyłem. Dzięki temu każda maska ochronna może nadawać się do realizacji różnego rodzaju zadań w ogrodzie, warsztacie i domu.

Niezależnie od tego, do jakiego rodzaju prac ogrodowych potrzebna jest Ci maska oraz filtry do maski, znajdziesz u nas odpowiedni produkt. Zapraszamy do kontaktu, jeśli interesują Cię szczegółowe informacje na temat naszej oferty lub uzyskanie fachowych porad personelu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl