logo MASZ PYTANIA? ZADZWOŃ! 
telefon (+48) 577 167 775 

(pon-pt: 8:00-18:00, sob:8:00-14:00) 
Cozies L beż camel Cozies L beż camel
Cena: 89,00 zł
szt.
zobacz więcej
Cozies L brązowa Cozies L brązowa
Cena: 89,00 zł
szt.
zobacz więcej
Cozies L szary elegant Cozies L szary elegant
Cena: 89,00 zł
szt.
zobacz więcej
Cozies L szary foggy Cozies L szary foggy
Cena: 89,00 zł
szt.
zobacz więcej
Kruk siedziący Kruk siedziący
Producent: Browin
Cena: 17,00 zł
szt.
zobacz więcej
Donica 15L czarna Donica 15L czarna
Cena: 2,95 zł
szt.
zobacz więcej
Donica 25L czarna Donica 25L czarna
Cena: 4,70 zł
szt.
zobacz więcej
Donica 30L czarna Donica 30L czarna
Cena: 6,20 zł
szt.
zobacz więcej
Donica gabionowa Amber L 5408 Donica gabionowa Amber L 5408
Cena: 209,00 zł
szt.
zobacz więcej
Donica gabionowa Amber M 5407 Donica gabionowa Amber M 5407
Cena: 181,00 zł
szt.
zobacz więcej
Doniczka 16 2L Doniczka 16 2L
Cena: 0,65 zł
szt.
zobacz więcej

Architektura ogrodowa – zadbaj o piękne i funkcjonalne otoczenie roślin

Ogród to przede wszystkim zieleń – idealny trawnik czy bujna roślinność to duma niejednego ogrodnika. Najpiękniejsze aranżacje ogrodu są jednak uzupełnione o małą architekturę i odpowiednio funkcjonalne. Dostępne w naszym asortymencie elementy z kategorii architektura ogrodowa pozwolą nie tylko urozmaicić jego aranżację, czyniąc ją bardziej atrakcyjną, ale też sprawić, że ogród będzie spełniać określone funkcje.

Mała architektura i inne elementy wyposażenia ogrodów

Na rynku dostępnych jest wiele produktów, o które mogą być wzbogacone aranżacje ogrodu, by lepiej się prezentować. Mała architektura ogrodowa to między innymi doniczki, donice i osłonki, których atrakcyjne kształty, barwy i faktury, o ile tylko są odpowiednio dobrane, mogą idealnie komponować się z hodowaną zielenią. Możliwość natychmiastowej zmiany donic na inne otwiera też przed posiadaczem ogrodu szerokie możliwości aranżacyjne. W ogrodach o bardziej skomplikowanych aranżacjach warto zastosować eleganckie obrzeża trawnikowe. Pozwolą one oddzielić od siebie poszczególne strefy funkcjonalne, wyznaczyć rabaty czy alejki, decydując o bardziej uporządkowanej strukturze ogrodu. Ciekawym elementem są taż karmniki dla ptaków, dzięki którym Twoja zielona przestrzeń ma szanse ożyć.

Architektura ogrodowa nie jest kompletna bez kompostownika. Wygodny i estetyczny pojemnik na kompost pomoże zorganizować prace w ogrodzie. Pasjonatom uprawy wielu roślin, zarówno kwiatów i innych gatunków ozdobnych, jak i warzyw czy owoców przydadzą się zaś podpory do roślin lub też szklarnie oraz tunele foliowe. Produkty te uzupełnią aranżacje ogrodu o rozwiązania, które ułatwią efektywną uprawę różnorodnych gatunków. Architektura ogrodowa to też odstraszacze ptaków, które pozwolą uniknąć dużych strat plonów powodowanych przez niektóre gatunki.

Estetyczne i praktyczne aranżacje ogrodu – nasza oferta

Oferta naszej hurtowni obejmuje wiele rozwiązań pozwalających stworzyć niezwykle estetyczne i praktyczne aranżacje ogrodu. Niezależnie od tego, czy Twoją pasją jest przede wszystkim uprawa roślin, czy też preferujesz relaks na łonie natury, każdy ogród może zyskać, gdy zagości w nim odpowiednia mała architektura i inne akcesoria. Zachęcamy do przeglądania naszego asortymentu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl