logo MASZ PYTANIA? ZADZWOŃ! 
telefon (+48) 577 167 775 

(pon-pt: 8:00-18:00, sob:8:00-14:00) 
Agrowłóknina 50 czarna 1,6x100m Agrowłóknina 50 czarna 1,6x100m
Producent: Bradas
Cena: 148,00 zł
szt.
zobacz więcej
Siatka na drzwi 140x220 czarna BROS Siatka na drzwi 140x220 czarna BROS
Producent: Bros
Cena: 21,00 zł
szt.
zobacz więcej
Siatka na okno 150x180 czarna BROS Siatka na okno 150x180 czarna BROS
Producent: Bros
Cena: 20,00 zł
szt.
zobacz więcej

Agrowłókniny, plandeki, siatki – produkty przydatne w każdym ogrodzie

Agrowłókniny, plandeki, siatki - produkty przydatne w ogrodzie. Nasz asortyment produktów do ogrodu nie byłby kompletny bez agrowłóknin i agrotkanin oraz plandek i siatek o wszechstronnym zastosowaniu. Proponujemy m.in. produkty tradycyjne, takie jak plandeka okryciowa lub ochronna oraz różnorodne siatki – ogrodzeniowe, na pnącza, do pakowania choinek i innych iglaków. Nie stronimy jednak także od nowoczesnych rozwiązań, oferując takie zaawansowane pomoce ogrodnicze jak agrowłóknina ściółkująca czy ochronna lub agrotkanina. Wszystkie produkty z naszej oferty mają na celu ułatwienie Ci pracy w ogrodzie, dlatego są starannie opracowane pod kątem funkcjonalnym i doskonale wykonane.

Agrowłókniny, plandeki, siatki – szereg różnorodnych akcesoriów do ogrodu

Dostępne w niniejszym dziale naszego sklepu akcesoria to produkty, z których skorzysta każdy ogrodnik, rolnik czy sadownik. Nowoczesne agrowłókniny i agrotkaniny takie jak agrowłóknina ściółkująca umożliwią szybszy i bezpieczniejszy wzrost roślin w jego początkowej fazie. Jednocześnie dzięki nim możliwe jest ograniczenie stosowania herbicydów i innych środków ochrony roślin. Agrotkanina lub agrowłóknina ściółkująca to bowiem bariera dla rozwoju chwastów, a jednocześnie produkt stwarzający korzystne warunki do wzrostu upraw.

Każdemu ogrodnikowi czy rolnikowi na pewno przyda się także niejedna plandeka. W naszym asortymencie znajdziesz plandeki wykonane z solidnych, odpornych na wiele czynników materiałów. Wykorzystasz je do okrycia składowanej paszy czy drewna lub materiałów budowlanych, narzędzi i maszyn ogrodniczych i rolniczych, mebli ogrodowych, a nawet oczka wodnego i basenu oraz wielu innych obiektów oraz przedmiotów. Plandeka może służyć także jako prowizoryczne zadaszenie i pełnić wiele innych funkcji.

Ostatni element kategorii stanowią siatki. Nasza oferta obejmuje zarówno zwyczajne siatki ogrodowe oraz warianty do pakowania iglaków, jak i siatki na pnącza oraz siatki ochronne przeciw owadom i ptakom. Różnorodna oferta sprawia więc, że każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Wysokiej jakości agrowłóknina ścółkująca, plandeka, siatki

Zakupy w naszej hurtowni to gwarancja najwyższej jakości. Dbamy o naszych Klientów, oferując wyłącznie asortyment pochodzący od najlepszych producentów. Niezależnie więc od tego, który produkt wybierzesz, jesteśmy pewni, że będziesz zadowolony. Polecamy!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl